Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë

Produkte të veçanta

 • Pllakë çeliku e galvanizuar

  Pllakë çeliku e galvanizuar

  Produktet e lidhura Produkti Fletë MS dhe pllakë çeliku me karbon Trashësia Rrotullim i nxehtë 3 MM deri në 300 MM Rrotullim në të ftohtë 0,8 MM deri në 3 mm Gjerësia Stoku 1250MM/ 1500MM /1800MM/2000MM/ 2200MM & Gjatësia e Përshtatshme Stoku i Përshtatur në 6M Karboni i zi, çeliku i butë Standardet e ofertës ASTM: A36/ A572-GR50 JIS: SS400/ SS540 EN: S235JR/ S355JR/ S355J2 Certifikata e testit të mullirit të inspektimit së bashku me ngarkesat dhe TP...

 • kanal çeliku

  kanal çeliku

  U CHANNEL ÇELIK I ndërtuar nga çeliku i cilësisë premium, kanali ynë C ofron rezistencë superiore ndaj korrozionit, ndikimit dhe konsumit, duke siguruar performancë afatgjatë edhe në mjediset më të kërkuara.Ndërtimi i tij i fortë e bën atë ideal për të mbështetur ngarkesa të rënda dhe për të siguruar stabilitet strukturor në projekte të ndryshme ndërtimi.Me profilin e tij unik në formë C, kanali ynë i çelikut C ofron aftësi të shkëlqyera mbajtëse duke minimizuar peshën e përgjithshme të strukturës.Kjo...

 • Shufra me tela prej çeliku inox

  Shufra me tela prej çeliku inox

  Përshkrimi i produkteve Tela me vidë prej çeliku të pandryshkshëm Standard AiSi Lloji: Gjatësia e telit të tërhequr Stoku në 6M & Prerja e fabrikimit të personalizuar, Hapja e vrimave Sipërfaqja e zezë karboni, çeliku i butë Standardet e ofertës ASTM: A36/ A500 GRB JIS: SS400/ SS540 SS355R/S235 Certifikata e testit të mullirit të inspektimit së bashku me ngarkesat, dhe testi TPI gjithashtu i pranueshëm Profili i Kompanisë Shanghai Shunyun Indus...

 • Shufra prej teli çeliku të karbonit

  Shufra prej teli çeliku të karbonit

  Përshkrimi i produkteve Produktet Shufra teli prej çeliku të karbonit të klasës SAE1006-1080,WA1010,Q195,SWRH32-37,SWRH42A-77A,SWRH42B-82B Standardi GB Standardi ASTM Matësi i telave 1 – 50 mm Toleranca e diametrit 3/0 koha 7 ditë pune pas marrjes së LC ose depozitës.Kushtet e pagesës L/C,D/A,D/P,T/T,Çertifikimet e Western Union MTC, ISO 9001 MOQ 1 Ton Aplikimi Mekanik dhe prodhim,Rr.

 • Tela çeliku me karbon

  Tela çeliku me karbon

  Përshkrimi i produkteve Produktet Shufra teli prej çeliku të karbonit të klasës SAE1006-1080,WA1010,Q195,SWRH32-37,SWRH42A-77A,SWRH42B-82B Standardi GB Standardi ASTM Matësi i telave 1 – 50 mm Toleranca e diametrit 3/0 koha 7 ditë pune pas marrjes së LC ose depozitës.Kushtet e pagesës L/C,D/A,D/P,T/T,Çertifikimet e Western Union MTC, ISO 9001 MOQ 1 ton Aplikimi Mekanik dhe prodhim,Strukturë çeliku...

 • Çeliku I tra

  Çeliku I tra

  Përshkrimi i produkteve Produkti I Trarë Universale për ndërtim Trashësia Trashësia e rrjetës 4,5mm deri në 17MM ;Fllanxha 7,6MM deri në 22MM (11,261KG/M deri 141,189KG/M) Gjerësia e fllanxhës 68MM deri në 180MM Lartësia e rrjetës 130MM2,9M në 600mm Letërsia e rrjetit 130mm Leje 2,9M. Prerje, shpim vrimash, saldim, galvanizuar, bojë sipërfaqësore e zezë karboni, çeliku i butë Standardet e ofertës ASTM A36, A572-GR50 JIS SS400 EN S235JR, S355JR, S355J2 Certifikata e testimit të mullirit të inspektimit...

 • Pllakë çeliku me karbon

  Pllakë çeliku me karbon

  PLAKA CELIK CARBON Pllaka jonë prej çeliku me karbon është prodhuar me përpikëri për të përmbushur standardet e rrepta të cilësisë, duke siguruar performancë të besueshme dhe qëndrueshmëri afatgjatë.Pavarësisht nëse keni nevojë për një bazë të qëndrueshme për makineri të rënda, një material të fortë për projektet e ndërtimit ose një komponent të besueshëm për pajisjet industriale, pllaka jonë e çelikut të karbonit është zgjidhja ideale.Me rezistencën e saj superiore ndaj korrozionit, gërryerjes dhe ndikimit, pllaka jonë e çelikut të karbonit është projektuar për t'i bërë ballë e...

 • Shitet çelik c çelik c kanal i zinkuar strukturor c cilesor te larte

  Struktura e zinkuar c kanali me cilësi të lartë...

  KANAL C ÇELIK I ndërtuar nga çeliku i klasës premium, kanali ynë C ofron rezistencë superiore ndaj korrozionit, ndikimit dhe konsumit, duke siguruar performancë afatgjatë edhe në mjediset më të kërkuara.Ndërtimi i tij i fortë e bën atë ideal për të mbështetur ngarkesa të rënda dhe për të siguruar stabilitet strukturor në projekte të ndryshme ndërtimi.Me profilin e tij unik në formë C, kanali ynë i çelikut C ofron aftësi të shkëlqyera mbajtëse duke minimizuar peshën e përgjithshme të strukturës.Kjo...

 • Sae1006 Sae1008 Sae1010 Sae1012 Sae1017 Sae1018 shufër teli çeliku të mbështjellë në nxehtësi

  Sae1006 Sae1008 Sae1010 Sae1012 Sae1017 Sae1018...

  Përshkrimi i produkteve Produktet Shufra teli prej çeliku të karbonit të klasës SAE1006-1080,WA1010,Q195,SWRH32-37,SWRH42A-77A,SWRH42B-82B Standardi GB Standardi ASTM Matësi i telave 1 – 50 mm Toleranca e diametrit 3/0 koha 7 ditë pune pas marrjes së LC ose depozitës.Kushtet e pagesës L/C,D/A,D/P,T/T,Çertifikimet e Western Union MTC, ISO 9001 MOQ 1 ton Aplikim Mekanik dhe prodhim,Struturë çeliku...

 • Fabrika A36 A53 Q235 Q345 Angle Iron Hot Rolled Ms Angles L Profili i petëzuar në nxehtësi Shirit këndor i barabartë i pabarabartë

  Fabrika A36 A53 Q235 Q345 Hekuri i petëzuar me kënd...

  BAR KËNDORE ÇELIK E ndërtuar nga çeliku i cilësisë së lartë, shufra jonë këndore është projektuar për t'i bërë ballë ngarkesave të rënda dhe kushteve të vështira mjedisore.Ndërtimi i tij i fortë siguron që ai të mund të përdoret për mbështetje strukturore, kornizë, mbajtëse dhe aplikime të tjera strukturore.Shkathtësia e shufrës sonë këndore prej çeliku e bën atë një komponent thelbësor për ndërtuesit, kontraktorët dhe fabrikuesit që kërkojnë të arrijnë rezultate superiore.Me një përfundim të hijshëm dhe uniform, shufra jonë këndore prej çeliku jo vetëm...

 • Shiriti këndor MS Këndi i çelikut të karbonit

  Shiriti këndor MS Këndi i çelikut të karbonit

  Lista e madhësisë së shiritit kënd të barabartë Këndi i pabarabartë Madhësia MM Pesha Therotike KG/M Madhësia MM Pesha Therotike KG/M 25×3 1.124 25x16x3 0.912 25×4 1.459 32x20x3 1.171 30×3 2x3 1.171 30×3 6 40x25x3 1,484 40×3 1,852 40x25x4 1,936 40×4 2,422 45x28x3 1,687 40×5 2,976 45x28x4 2,203 50×4 3,059 50x32x3 1,908 50 × 49 × 503 ...

 • Fletë MS dhe pllakë çeliku me karbon

  Fletë MS dhe pllakë çeliku me karbon

  FLETË MS DHE PLAKA ÇELIKU KARBON Fleta jonë MS dhe pllaka çeliku me karbon janë prodhuar duke përdorur materialet më cilësore, duke siguruar qëndrueshmëri dhe besueshmëri në çdo aplikim.Pavarësisht nëse jeni duke punuar në një projekt ndërtimi, duke prodhuar makineri ose duke fabrikuar komponentë, produktet tona janë krijuar për të përmbushur kërkesat tuaja specifike.Fleta MS dhe Pllaka prej çeliku me karbon janë të disponueshme në madhësi dhe trashësi të ndryshme, duke i bërë ato të përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh.F...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

 • FABRIKE SHUNYUN
 • FABRIKA SHUNYUN1
 • FABRIKA SHUNYUN2

Përshkrim i shkurtër:

Ne jemi të specializuar në pllakë çeliku të karbonit, pllakë çeliku inox, profile strukturore çeliku si kanal çeliku, kënd çeliku, tra H, rreze I, tub çeliku katror dhe tub çeliku të rrumbullakët dhe shufra të ngurta.Gjithashtu ofrohen shërbime prerjeje, lakimi, galvanizimi, fabrikimit të lyerjes.Të gjitha produktet tona janë të kualifikuara dhe rezultati kimik dhe i forcës mund të kalojë testin SGS ose BV.Shtrirja jonë e furnizimit mund të përputhet me standardet ndërkombëtare të cilësisë GB, ASTM, JIS, DIN, API.

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

LAJMET E FUNDIT RRETH SHUNYUN

 • Cilat janë tetë klasat kryesore të çelikut?

  Tetë klasat kryesore të çelikut përfshijnë: Bobina e mbështjellë në nxehtësi: një pllakë çeliku e bërë nga përpunimi me rrotullim të nxehtë në temperaturë të lartë, me ndryshk në sipërfaqe dhe veti të dobëta mekanike, por me përpunim dhe kosto më të ulët.Bobina e mbështjellë në të ftohtë: Pllakë çeliku e përpunuar me proces të petëzimit të ftohtë, me sipërfaqe të lëmuar...

 • Eksplorimi i avantazheve të saldimit të tubave të rrumbullakët prej çeliku të karbonit

  Saldimi i tubave të rrumbullakët të çelikut të karbonit ofron avantazhe të shumta që e bëjnë atë një zgjedhje popullore për shumë industri.Qoftë për ndërtim, prodhim apo projekte infrastrukturore, tubat e rrumbullakët prej çeliku të karbonit janë një opsion i gjithanshëm dhe i qëndrueshëm që mund t'i rezistojë një shumëllojshmërie mjedisore ...

 • Llojet dhe modelet e çelikut, dhe cilat janë katër kategoritë kryesore të çelikut?

  1、 Cilat janë llojet e çelikut 1. 40Cr, 42CrMo, etj.: I referohet çelikut strukturor të aliazhuar, i cili ka forcë të shkëlqyer ndaj temperaturës së lartë dhe rezistencë ndaj lodhjes, dhe zakonisht përdoret për të prodhuar komponentë të rëndësishëm të pajisjeve të mëdha mekanike.Modeli standard ndërkombëtar i çelikut ASTM A3 është ...

 • Çfarë është petëzimi i ftohtë dhe i nxehtë në çelik

  Në industrinë e çelikut, ne shpesh dëgjojmë për konceptet e petëzimit në nxehtësi dhe petëzimit të ftohtë, pra cilat janë ato?Në fakt, biletat e çelikut të prodhuara nga fabrika e prodhimit të çelikut janë vetëm produkte gjysëm të gatshme dhe duhet të rrotullohen në fabrikën e petëzimit për t'u bërë produkte çeliku të kualifikuar.Rrotullim i nxehtë dhe i ftohtë...

 • Duke rishikuar vitin 2023, tregu i çelikut po ecën përpara mes luhatjeve

  Duke parë vitin 2023, ecuria e përgjithshme makroekonomike globale ishte e dobët, me pritshmëri të forta dhe realitet të dobët në tregun vendas që përplaseshin ashpër.Kapaciteti i prodhimit të çelikut vazhdoi të lirohet dhe kërkesa në rrjedhën e poshtme ishte përgjithësisht e dobët.Kërkesa e jashtme performoi më mirë se dom...